Make your own free website on Tripod.com

ANASAYFA

Sevgi & Kutlama Mesajlar
ANASAYFA
SPOR
SEHITLERIMIZE
GUZEL SOZLER
WEB MASTER
EGLENCE-MIZAH
CHAT
BURCLAR
FLASH ANIMASYON
ILAHILER
Sevgi & Kutlama Mesajlar

Sevgi & Kutlama Mesajları

KUTLAMA MESAJLARI
-----------------------------
Sabır ve sevginin birleştiği dostlukların daha çok büyüdüğü, belki durgun belki yorgun, yinede mutlu ve umutlu güzellikler dolu nice hayırlı bayramlara...
♥♥♥
Mübarek Kurban Bayramınızı tevhidi imaniye ve uhuvveti İslamiyede ittifaken tevazu ve telaifle tebrik eder alem-i İslama Malik-i Ebedi'den saadet niyaz ederim.
♥♥♥
Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın. Avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz çoşsun. Kurban Bayramınız hayırlara vesile olsun.
♥♥♥
Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlililerinden olan Kurban Bayramınız kutlu olsun.
♥♥♥
Kurban bayramınız kutlu, yüreğiniz umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz katlı, sofranız tatlı, mekânınız tahtlı, ömrünüz bahtlı, yuvanız bereketli olsun. Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tadlandıran, gerçekten güzel ve bereketli bir bayram dileriz.
♥♥♥
Bin damla serilsin yüreğine, bin mutluluk dolsun gönlüne, bütün hayallerin gerçek olsun, duaların kabul, bayramın mübarek olsun...
♥♥♥
Bazen parlak jelatinli şeker bazen avuca konan bozukluktu ama her zaman sevginin sıcaklığıydı. Özlemsiz bayramları yaşamak dileğiyle iyi bayramlar...
♥♥♥
Oğuz beyli bozkurt soylu ey Türkoğlu, ocağın tütsün, soyun sürsün, kaderin gülsün, başın dik alnın açık, kılıcın keskin, ocağın mutlu, Bayramın kutlu olsun.
♥♥♥
Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj kapatır mesafeleri, birleştirir gönülleri, kalbin nur, eviniz huzur dolsun. Bayramınız kutlu olsun.
♥♥♥
Beyaz bir güversin gönderiyorum sana, kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve şefkat, karbeyaz tüylerinde sağlık ve gagasında "İYİ BAYRAMLAR" temennisi var.
♥♥♥
Hayat yaşamayı; Vefa hatırlamayı; Dostluk paylaşmayı; Özel günler ise hatırlamayı bilenler için vardır. Bayramınız mübarek olsun.
♥♥♥
İslam'ın nurlu güneşi kalbine doğsun, makamın cennet, Hz. Muhammed (s.a.v) komşun olsun, Bayramın mübarek olsun.
♥♥♥
Tüm yürekler sevinç dolsun, umutlar gerçek olsun, acılar unutulsun, dualarınız kabul ve bayramınız mübarek olsun.
♥♥♥
Tonton bir nine (dede) olduğunda sallanan sandalyene oturup, anılarını tazelediğin bir günde hatırlayacağın kadar güzel bir bayram geçirmen dileği ile.
♥♥♥
Senin ve ailenin bayramını kutlar sağlık ve huzur dolu nice bayramlar dilerim.
♥♥♥
Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun. Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın, Bayramın kutlu olsun.
♥♥♥
Bugün ellerini her zamankinden çok aç, avuçlarına melekler gül koysun, gülü kokla yüreğin çoşsun. Bayramın mübarek duaların kabul olsun.

KANDİL MESAJLARI
--------------------------
Yağmurun toprağa hayat verdiği gibi dualarında hayat bulacağı bu gecede dua bahçesinde yeşeren fidan olmak dileğiyle kandiliniz mübarek olsun.

Semanın kapılarının sonuna kadar açılıp rahmetin sağanak sağanak yağdığı böyle bir gecede düşen damlaların seni sırılsıklam etmesi dileğiyle kandilin mübarek olsun.

Kur'an'ın nazil olduğu bin aydan daha hayırlı bu gecenin size efradı ailenize ve bütün İslam alemine hayır bereket ve huzur getirmesini diliyor ve dua ediyorum.

Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle kandilinizi kutlarım.

Yıpranmış ve katılaşmış gönülleri rahmet meltemiyle yeşerten eşsiz Peygamber (sav)'in doğum günü olan Mevlit Kandilinizi en içten dileklerimle tebrik ederim.

Ya ümitsizsizin, yada ümit SİZ siniz; ya çaresizsiniz, yada çare SİZ siniz. Ümitsizlere ümit, çaresizlere çare olmanız dileğimle iyi yıllar.

Hayat yaşamayı, vefa hatırlamayı, dostluk paylaşmayı, özel günler ise hatırlamayı bilenler için vardır. Yeni yılın kutlu olsun.

SEVGİ MESAJLARI
------------------------
Biz sevgimizi kır çiçekleri gibi elimizde değil, kurşun yarası gibi kalbimizde taşırız.
♥♥♥
Ne seni unutacak kadar zaman geçecek, Ne zaman seni unutturmaya yetecek, Bırakıp gitsende seni unuturum sanma, Zaman alışmayı öğretir ama unutmayı asla...
♥♥♥
Yatağını gül yapraklarıyla süsledim, Üzerini ay ışığıyla örttüm. Tüm kabusları ben aldım, bu gece tatlı rüyalar senin olsun.
♥♥♥
Cama vuran her damlada bir tek sen varsın, ne istiyorum biliyor musun her gün yağmur yağsın!..
♥♥♥
Sen gözlerimde bir damla yaş olsaydın seni kaybetmemek için ömür boyu ağlamazdım!..
♥♥♥
Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar etkileyici, çekici ve güzelsin ama aranızda tek fark var onlar milyonlarca sen birtanesin...
♥♥♥
Bu dünyada iki tane kör var; biri aşkımı görmeyen Sen! Diğeri de senden başkasını görmeyen, Ben.
♥♥♥
Uykularımı aldın, gecelerimi çaldın. Mahkemeye vereceğim, hırsızdır diyeceğim. Tazminat olarak kalbini isteyeceğim.
♥♥♥
Kız dediğin İstanbul gibi olmalı, Fethi zor, Fatihi bir tane olmalı.
♥♥♥
Gözlerinden akan yaşı, Ben gönlümde siliyorum, Yerden yere vursan bile, Seni senden istiyorum.
♥♥♥
Dün geçmişte kaldı. Yarın belki olmayacak. Tek arzum geçmiş ve gelecek zamanları sende yaşamak.
♥♥♥
Elim telefonda harfler üzerinde duygular kalpte düşünceler yazıda. Ay gökyüzünde yıldızlar daha ötede ama en acısı sen orda ben burda.
♥♥♥
Dünyada birçok insan var, kimi mutlu kimi mutsuz, kimi gülüyor kimi ağlıyor. Ama tüm güzelliklere layık biri var. O da şu an mesajımı okuyor.
♥♥♥
Acı ve hüzün bir yıldız kadar uzak mutluluk ise göz bebeğim kadar yakın. Umutların gerçek, gerçeklerin mutluluk, Mutlulukların sonsuz olsun.
♥♥♥
Kaldır başını gökyüzüne bak, Milyonlarca yıldızları göreceksin. Anlamı ne biliyor musun. Yıldızlar sana olan sevgimi, Ay ise senin bir tane olduğunu gösterir.
♥♥♥
Zaman gece yarısı, Yine seni düşünüyorum, Islak gözlerimle camda Belki gelirsin diyorum. Hani bir şarkımız varya işte onu söylüyorum, Seni çok ama çok seviyorum.
♥♥♥
Sevmek yaşamak kadar güzelse, Unutmak ölüm kadar acıdır. Geçmişi unutacak kadar iraden güçlü olsun ki, Mutluluklar kapında ebedi kölen olsun.
♥♥♥
Seni ne kadar sevdiğimi bilmek istersen yere düşen her yağmur tanesini tutmaya çalış tutabildiklerin senin bana olan sevgin, tutamadıkların benim sana olan aşkımdır.
♥♥♥
Hayatında değer bir şeyin yoksa hayatının değeri de yoktur. Ya seveceksin ya da sevmeyeceksin. Ama asla seveni üzmeyeceksin.
♥♥♥
Uçurumdan düşmek üzere olsam. Ve sen orada bir dal olsan, Düşüpte ölmekten değil, Seni kırmaktan korkarım.
♥♥♥
Yaşamın, sana isabet eden şeyler değil, o şeylere karşılık senin ne yaşadığındır.
♥♥♥
Ne varsa aradığım, hep sende bulmuşum, bütün ümitler, bütün özlemler, sende Beni bende arama, Ben artık sen olmuşum.
♥♥♥
Hayat bahçemizin çiçekleridir dostlar, Sevgi ve gülücükle sulanmazsa kururlar.
♥♥♥
Yalnızlık nedir bilir misin? Biliyorsan, yanımda kal.
♥♥♥
Seni özledikçe... Bir yıldız çiziyorum, şimdi yıldızlarla dolu bir gökyüzüm var.
♥♥♥
Ağlayışım terk edip gidişine değil. Ben! sensizken, senden diye sensizliğini de sevmiştim. Sen, seninle, senide sensizliğini de alıp gittin.
♥♥♥
Artık bulutlara yazıyorum hasretimi yağmur yağınca anlarsın seni ne kadar çok özlediğimi!..
♥♥♥
Bataryası zayıf rüyalarımda, kapsama alanı dışında kalan sevgilime, şebeke hatası nedeniyle ulaşamadım, Şimdi yüreğimde ful çeken hattımla seninleyim...
♥♥♥
Ben seni deli gibi sevdim, sen beni deliyim diye sevmedin.
♥♥♥
Bizim ömrümüzde ırmaklar vardır, sularında hayallerimizi yüzdürdüğümüz, Bizim ömrümüzde dostlarımız vardır, günlerimiz ayrı geçtiğinde üzüldüğümüz.
♥♥♥
Bugün seni dünden çok, yarından az seveceğim.
♥♥♥
Gidenler yokluklarıyla değil giderken söyleyemedikleri sözler yüzünden hüzün verirler!
♥♥♥
Gözler uzaklıklar değil bazen de göze alamadığımız yakınlıklar acıtır.
♥♥♥
Her seven bir kahramandır ve insan sevebildiği kadar insandır.
♥♥♥
Seni saçaklarda titreyen serçenin kanat çırpması kadar masum ve bir anne duası kadar içten seviyorum.
♥♥♥
Üzüntülerin kumsaldaki ayak izleri kadar hafif, sevinçlerin okyanuslar kadar derin olsun.
♥♥♥
Seni her kum tanesini sayacak kadar değil, her kum tanesine adını yazacak kadar çok özledim...